Timoteja iela 1a, Riga
Vairāk nekā 20 gadus kopā ar jums!

Privātuma politika

Privātuma politika

Pēdējo reizi atjaunināts: 2021 10. aprīlis

Šajā Privātuma politikā ir aprakstītas mūsu politikas un procedūras attiecībā uz jūsu informācijas vākšanu, izmantošanu un izpaušanu, kad izmantojat Pakalpojumu, jūsu tiesības uz privātumu un to, kā likums jūs aizsargā.

Mēs izmantojam jūsu personas datus, lai sniegtu un uzlabotu pakalpojumu. Izmantojot Pakalpojumu, jūs piekrītat informācijas vākšanai un izmantošanai saskaņā ar šo Privātuma politiku.

Interpretācija un definīcijas

Paskaidrojums

Lielajiem vārdiem rakstītiem vārdiem ir šajos Noteikumos noteiktā nozīme. Šīm definīcijām ir viena un tā pati nozīme neatkarīgi no tā, vai tās ir dotas vienskaitļa vai daudzskaitļa formā.

Definīcijas

Šīs konfidencialitātes politikas mērķiem: Jūs ir fiziska persona, kas piekļūst vietnei vai to izmanto, vai uzņēmums vai jebkura juridiska persona, kuras vārdā šī persona piekļūst vietnei vai izmanto to. Saskaņā ar GDPR (Vispārīgā datu aizsardzības regula) Jūs varat saukt par datu subjektu vai lietotāju, jo esat persona, kas izmanto pakalpojumu. Uzņēmums (šajā līgumā saukts par “Uzņēmums”, “Mēs”, “Mums” vai “Mūsu”) attiecas uz I. Kniukštienės Odontologija klinika, Telšiau str. 21-3, LT-90162 Plunge. VDAR nolūkos Uzņēmums ir datu pārzinis.
 • Meitasuzņēmums ir vienība, kas kontrolē, kontrolē vai ir tās kopīgi kontrolēta, kur “kontrole” nozīmē īpašumtiesības uz 50% vai vairāk akciju, īpašumtiesību daļas vai citus balsstiesīgus vērtspapīrus. direktoru vai citas pārvaldes struktūras.
 • Konts nozīmē unikālu kontu, kas izveidots, lai jūs piekļūtu mūsu Pakalpojumam vai tā daļām.
 • Tīmekļa vietne nozīmē odontologijosklinika.eu, kas pieejama vietnē https://dentalpluss.lv/.
 • Pakalpojums nozīmē Vietni.
 • Valsts nozīmē Lietuvu.
Pakalpojumu sniedzējs ir jebkura fiziska vai juridiska persona, kas apstrādā datus Uzņēmuma vārdā. Tas nozīmē trešās puses uzņēmumus vai privātpersonas, kuras Sabiedrība ir nolīgusi, lai atvieglotu Pakalpojuma sniegšanu, sniegtu Pakalpojumus Uzņēmuma vārdā, sniegtu ar Pakalpojumu saistītus pakalpojumus vai palīdzētu Uzņēmumam analizēt, kā Pakalpojums tiek izmantots. GDPR nolūkos pakalpojumu sniedzēji tiek uzskatīti par datu apstrādātājiem.
 • Trešās puses sociālo mediju pakalpojums ir jebkura vietne vai jebkura sociālā tīkla vietne, kurā Lietotājs var pieteikties vai izveidot kontu, lai izmantotu Pakalpojumu.
 • Facebook fanu lapa ir publisks profils ar nosaukumu “Inga Kniukštienė Odontologija klinika”, kas ir īpaši izveidots Facebook sociālajā tīklā, pieejams vietnē https://www.facebook.com/odontologijosklinika . eu
Personas dati ir jebkura informācija, kas attiecas uz identificētu vai identificējamu personu. VDAR izpratnē personas dati ir jebkura informācija, kas attiecas uz jums, piemēram, vārds, identifikācijas numurs, atrašanās vietas dati, tiešsaistes identifikators vai viens vai vairāki fiziskās, fizioloģiskās, ģenētiskās, garīgās, ekonomiskās, kultūras vai sociālās identitātes faktori.
 • Sīkfaili ir mazi faili, ko vietne ievieto jūsu datorā, mobilajā ierīcē vai jebkurā citā ierīcē un kas satur detalizētu informāciju par jūsu pārlūkošanas vēsturi šajā vietnē.
 • Lietošanas dati ir automātiski savākti dati, kas ģenerēti, izmantojot Pakalpojumu vai no paša Pakalpojuma infrastruktūras (piemēram, pamatojoties uz lapas apmeklējuma ilgumu).
 • Datu pārzinis VDAR (Vispārīgās datu aizsardzības regulas) izpratnē ir Uzņēmums kā juridiska persona, kas viena pati vai kopā ar citiem nosaka Personas datu apstrādes mērķus un līdzekļus.

Jūsu personas datu vākšana un izmantošana

Savākto datu veidi

Personas dati

Kad jūs izmantojat mūsu pakalpojumu, mēs varam lūgt jūs sniegt mums noteiktu personu identificējošu informāciju, ko var izmantot, lai sazinātos ar jums vai identificētu jūs. Personu identificējošā informācija var ietvert šādu informāciju, bet ne tikai:
 • E-pasta adrese
 • Vārds un uzvārds
 • Tālruņa numurs
 • Adrese, štats, province, pasta indekss, pilsēta
 • Lietošanas dati

Lietošanas dati

Lietošanas dati tiek automātiski apkopoti Pakalpojuma lietošanas laikā. Lietošanas dati var ietvert tādu informāciju kā jūsu ierīces interneta protokola adrese (piemēram, IP adrese), pārlūkprogrammas veids, pārlūkprogrammas versija, apmeklētās mūsu pakalpojuma lapas, šajās lapās pavadītais laiks, unikāli ierīces identifikatori un citi diagnostikas dati. Kad piekļūstat Pakalpojumam, izmantojot mobilo ierīci vai izmantojot mobilo ierīci, mēs varam automātiski apkopot noteiktu informāciju, tostarp, bet ne tikai: jūsu izmantotās mobilās ierīces veidu, jūsu unikālo mobilās ierīces ID, jūsu mobilās ierīces IP adresi, jūsu mobilo operētājsistēmu. , jūsu mobilā interneta savienojuma pārlūkprogrammas veids, unikālie ierīces identifikatori un citi diagnostikas dati. Mēs varam arī apkopot informāciju, ko jūsu pārlūkprogramma nosūta, kad apmeklējat mūsu Pakalpojumu vai piekļūstat Pakalpojumam, izmantojot mobilo ierīci.

Izsekošanas tehnoloģijas un sīkfaili

Mēs izmantojam sīkfailus un līdzīgas izsekošanas tehnoloģijas, lai uzraudzītu mūsu Pakalpojumu darbību un saglabātu noteiktu informāciju. Izmantotās izsekošanas tehnoloģijas ir indikatori, tagi un skripti, lai apkopotu un izsekotu informāciju un uzlabotu un analizētu mūsu Pakalpojumu. Varat norādīt pārlūkprogrammai noraidīt visus sīkfailus vai norādīt, kad sīkfails tiek nosūtīts. Tomēr, ja jūs nepieņemat sīkfailus, iespējams, nevarēsit izmantot dažas mūsu Pakalpojuma daļas. Sīkfaili var būt “pastāvīgi” vai “sesijas” sīkfaili. Pastāvīgie sīkfaili paliek jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs izrakstāties, un sesijas sīkfaili tiek dzēsti, tiklīdz aizverat tīmekļa pārlūkprogrammu. Mēs izmantojam gan sesijas, gan pastāvīgās sīkdatnes šādiem nolūkiem: Nepieciešamie/būtiski sīkfaili Veids: sesijas sīkfaili Administrators: Mēs Mērķis: Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas, lai nodrošinātu jūs ar vietnē pieejamos pakalpojumus un ļautu jums izmantot dažas no tās funkcijām. Tie palīdz autentificēt lietotājus un novērst lietotāju kontu krāpniecisku izmantošanu. Bez šīm sīkdatnēm nevarēs nodrošināt jūsu pieprasītos pakalpojumus, un mēs izmantojam šīs sīkdatnes, lai nodrošinātu jums šos pakalpojumus. Sīkfailu politika/paziņojumu sīkfaili Veids: Pastāvīgie sīkfaili Administrators: Mēs Mērķis: šīs sīkdatnes nosaka, vai lietotāji ir piekrituši sīkdatņu izmantošanai vietnē. Funkcionalitātes sīkfaili Veids: Pastāvīgie sīkfaili Administrators: Mēs Mērķis: šīs sīkdatnes ļauj mums atcerēties jūsu izvēles, kad izmantojat vietni, piemēram, atcerēties jūsu pieteikšanās datus vai izvēlēties valodu. Šo sīkfailu mērķis ir sniegt jums personiskāku pieredzi un izvairīties no atkārtotas iestatījumu ievadīšanas katru reizi, kad sākat lietot vietni. Izsekošanas un veiktspējas sīkfaili Veids: Pastāvīgie sīkfaili Administrators: trešās puses Mērķis: šīs sīkdatnes tiek izmantotas, lai izsekotu vietnes trafiku un informāciju par lietotāju izmantošanu. Ar šo sīkfailu palīdzību savāktā informācija var tieši vai netieši identificēt jūs kā atsevišķu apmeklētāju. Tas ir tāpēc, ka savāktā informācija parasti ir saistīta ar aizstājvārdu, kas saistīts ar ierīci, kuru izmantojat, lai piekļūtu vietnei. Mēs varam arī izmantot šīs sīkdatnes, lai pārbaudītu jaunas tīmekļa vietnes reklāmas, lapas, funkcijas vai jaunas funkcijas un redzētu, kā mūsu lietotāji uz tām reaģē. Lai iegūtu papildinformāciju par mūsu izmantotajām sīkdatnēm un jūsu izvēlēm attiecībā uz sīkfailiem, lūdzu, apmeklējiet mūsu sīkfailu politiku.

Jūsu personas datu izmantošana

Uzņēmums var izmantot Personas datus šādiem mērķiem:
 • Nodrošināt un uzturēt mūsu Pakalpojumu, tostarp uzraudzīt mūsu Pakalpojuma lietošanu.
 • Pārvaldiet savu kontu: pārvaldiet savu reģistrāciju kā Pakalpojuma lietotājam. Jūsu sniegtie personas dati var nodrošināt piekļuvi dažādām Pakalpojuma funkcijām, kuras varat izmantot kā reģistrēts lietotājs.
 • Līguma izpildei: lai noslēgtu līgumu par jūsu iegādāto produktu, preču vai pakalpojumu iegādi vai jebkuru citu līgumu, kas noslēgts ar mums, izmantojot Pakalpojumu, un uzraudzītu, kā jūs to ievērojat. uz to un vai jūs pildāt savus pienākumus.
 • Lai sazinātos ar jums: lai sazinātos ar jums pa e-pastu pa pastu, tālruņa zvaniem, SMS vai citiem līdzvērtīgiem elektroniskās saziņas veidiem, piemēram, mobilo lietojumprogrammu pašpiegādes paziņojumiem par atjauninājumiem vai informatīviem ziņojumiem, kas saistīti ar līdzekļiem, produktiem vai līgumiem, tostarp drošības atjauninājumiem, ja tas ir nepieciešams vai saprātīgi to ieviešanai.
 • Sniegsim jums jaunumus, īpašos piedāvājumus un vispārīgu informāciju par citām mūsu piedāvātajām precēm, pakalpojumiem un pasākumiem, kas ir līdzīgi tiem, kurus jau esat iegādājies vai interesē, ja vien neesat izvēlējies nesaņemt šāda informācija.
 • Apstrādājiet savus pieprasījumus: piedalieties un apstrādājiet savus pieprasījumus mūsu vietā.
Mēs varam kopīgot jūsu personas informāciju šādās situācijās:
 • Ar pakalpojumu sniedzējiem: mēs varam kopīgot jūsu personisko informāciju ar pakalpojumu sniedzējiem, lai uzraudzītu un analizētu mūsu Pakalpojuma lietošanu, lai rādītu jums reklāmas, kas palīdzētu uzturēt un atbalstīt mūsu Pakalpojumu, lai sazinātos ar jums. , lai reklamētu jūs trešo pušu vietnēs pēc tam, kad esat apmeklējis mūsu vietni, vai apstrādātu maksājumus.
 • Uzņēmumu nodošanai: mēs varam kopīgot vai nodot jūsu personas informāciju citam uzņēmumam saistībā ar uzņēmuma apvienošanos, tā aktīvu pārdošanu, visa mūsu uzņēmuma vai tā daļas finansēšanu vai iegādi, vai sarunām par to. .
 • Ar saistītajiem uzņēmumiem: mēs varam kopīgot jūsu informāciju ar saviem saistītajiem uzņēmumiem; tādā gadījumā mēs pieprasām, lai šie saistītie uzņēmumi ievērotu šo konfidencialitātes politiku. Meitasuzņēmumi ir mūsu mātesuzņēmums un visi citi meitasuzņēmumi, kopuzņēmuma partneri vai citi uzņēmumi, kurus mēs kontrolējam vai kas ir kopīgi ar mums kontrolēti.
 • Ar biznesa partneriem: mēs varam kopīgot jūsu informāciju ar saviem biznesa partneriem, lai piedāvātu jums noteiktus produktus, pakalpojumus vai akcijas.
 • Ar citiem lietotājiem: kopīgojot personisko informāciju vai citādi sazinoties publiskās vietās ar citiem lietotājiem, šādu informāciju var redzēt visi lietotāji un tā var tikt publiski izplatīta ārēji. Ja jūs sazināties ar citiem lietotājiem vai reģistrējaties, izmantojot trešo pušu sociālo mediju pakalpojumus, personas, ar kurām jūs uzturat kontaktus, var redzēt jūsu vārdu, profilu, attēlus un jūsu darbību aprakstu, izmantojot trešo pušu sniegtos sociālo mediju pakalpojumus. Tāpat citi lietotāji varēs skatīt jūsu darbību aprakstus, sazināties ar jums un skatīt jūsu profilu.

Jūsu personas datu glabāšana

Uzņēmums glabās Jūsu personas datus tikai tik ilgi, cik tas ir nepieciešams šajā Privātuma politikā noteiktajiem mērķiem. Mēs uzglabāsim un izmantosim jūsu personas datus tiktāl, cik tas ir nepieciešams, lai izpildītu mūsu juridiskās saistības (piemēram, ja mēs pieprasām, lai jūsu dati tiktu uzglabāti saskaņā ar piemērojamiem tiesību aktiem), lai atrisinātu strīdus un īstenotu mūsu juridiskos līgumus un politikas. Uzņēmums arī glabās lietošanas datus iekšējās analīzes nolūkos. Lietošanas dati parasti tiek glabāti īsāku laiku, izņemot gadījumus, kad šie dati tiek izmantoti, lai uzlabotu mūsu Pakalpojuma drošību vai uzlabotu tā funkcionalitāti, vai arī mums ir juridisks pienākums šos datus uzglabāt ilgāku laiku.

Jūsu personas datu pārsūtīšana

Jūsu informācija, tajā skaitā personas dati, tiek apstrādāta Sabiedrības darba vietās un visās citās vietās, kur atrodas apstrādē iesaistītās puses. Tas nozīmē, ka šo informāciju var pārsūtīt un glabāt datoros, kas atrodas ārpus jūsu štata, provinces, valsts vai citas valsts jurisdikcijas, kur datu aizsardzības likumi var atšķirties no jūsu jurisdikcijas. Jūsu piekrišana šai Privātuma politikai, sniedzot šādu informāciju, nozīmē jūsu piekrišanu šai pārsūtīšanai. Uzņēmums veiks visus saprātīgi nepieciešamos pasākumus, lai nodrošinātu, ka Jūsu dati tiek apstrādāti droši un saskaņā ar šo Privātuma politiku, un Jūsu personas dati netiks nodoti organizācijai vai valstij, ja vien netiks veiktas atbilstošas ​​kontroles, tostarp Jūsu datu drošība. un cita personiskā informācija.

Jūsu personas datu izpaušana

Uzņēmējdarbības darījumi

Ja Uzņēmums ir iesaistīts aktīvu apvienošanā, iegādē vai pārdošanā, jūsu personas dati var tikt nodoti. Mēs sniegsim paziņojumu pirms jūsu personas datu pārsūtīšanas, un uz to attieksies cita Privātuma politika.

Tiesībaizsardzība

Noteiktos apstākļos Uzņēmumam var tikt pieprasīts izpaust jūsu personas datus, ja to pieprasa likums vai atbildot uz saprātīgiem iestāžu (piemēram, tiesas vai valsts aģentūras) lūgumiem.

Citas juridiskās prasības

Uzņēmums var izpaust Jūsu personas datus, ja ir pārliecināts, ka šādas darbības ir nepieciešamas, lai:
 • Lai izpildītu juridisku pienākumu
 • Lai aizsargātu un aizstāvētu Uzņēmuma tiesības vai īpašumu
 • Novērsiet vai izmeklējiet iespējamos pārkāpumus saistībā ar Pakalpojumu
 • Aizsargājiet pakalpojuma lietotāju vai sabiedrības personīgo drošību
 • Pasargājiet sevi no juridiskās atbildības

Jūsu personas datu drošība

Jūsu personas datu drošība mums ir svarīga, taču, lūdzu, ņemiet vērā, ka neviena pārsūtīšanas metode internetā vai elektroniskā uzglabāšana nav 100% droša. Lai gan mēs cenšamies izmantot komerciāli pieņemamus pasākumus, lai aizsargātu jūsu personas datus, mēs nevaram garantēt pilnīgu to drošību.

Detalizēta informācija par jūsu personas datu apstrādi

 • Pakalpojumu sniedzējiem ir piekļuve jūsu personas datiem tikai, lai veiktu savus uzdevumus mūsu vārdā, un tiem ir pienākums tos neizpaust un neizmantot citiem mērķiem.

  Analīze

  Mēs varam izmantot trešo pušu pakalpojumu sniedzējus, lai uzraudzītu un analizētu mūsu Pakalpojuma lietošanu „Google Analytics” Google Analytics ir Google piedāvātais tīmekļa analīzes pakalpojums, kas uzrauga vietnes trafiku un ziņo par to. Google izmanto savāktos datus, lai izsekotu un uzraudzītu mūsu pakalpojuma lietošanu. Šie dati tiek kopīgoti ar citiem Google pakalpojumiem. Google var izmantot apkopotos datus, lai kontekstualizētu un personalizētu reklāmas tīkla reklāmas. Instalējot Google Analytics pārlūkprogrammas pievienojumprogrammu, varat atteikties no tā, lai Google Analytics rādītu savas darbības saistībā ar Pakalpojumu. Papildinājums neļauj Google Analytics JavaScript (ga.js, analytics.js un dc.js) kopīgot informāciju par apmeklējumu darbībām ar Google Analytics. Lai iegūtu papildinformāciju par Google konfidencialitātes praksi, lūdzu, apmeklējiet Google konfidencialitātes politikas lapu: https://policies.google.com/privacy?hl=en

  E-pasts pasta mārketings

  Mēs varam izmantot jūsu personas datus, lai nosūtītu jums informatīvos izdevumus, mārketinga vai reklāmas materiālus un citu jūs interesējošo informāciju. Jūs varat atteikties no jebkura vai visu šo paziņojumu saņemšanas no mums, izmantojot abonēšanas atcelšanas saiti vai norādījumus, kas sniegti jebkurā mūsu nosūtītajā e-pastā. vēstulē vai sazinoties ar mums. Mēs varam izmantot e-pastu e-pasta mārketinga pakalpojumu sniedzējiem, lai apstrādātu un nosūtītu jums e-pastus vēstules.

  Uzvedības atkārtotais mārketings

  Uzņēmums izmanto atkārtotā mārketinga pakalpojumus, lai reklamētu jūs trešo pušu vietnēs pēc tam, kad esat apmeklējis mūsu vietni. Mēs un mūsu trešo pušu pārdevēji izmantojam sīkfailus, lai informētu, optimizētu un rādītu reklāmas, pamatojoties uz jūsu iepriekšējiem mūsu vietnes apmeklējumiem. „Google“ reklāmas („AdWords“) „Google Ads“ („AdWords“) tiek nodrošināts atkārtotā mārketinga pakalpojums „Google Inc.“. Varat atteikties no attēla reklamēšanas pakalpojumā Google Analytics un pielāgot Google reklāmas tīkla reklāmas, apmeklējot Google reklāmu iestatījumu lapu: http://www.google.com/settings/ads Google arī iesaka instalēt Google Analytics pārlūkprogrammas papildinājumu -https://tools.google.com/dlpage/gaoptout – jūsu tīmekļa pārlūkprogrammai. Google Analytics atteikšanās pārlūkprogrammas papildinājums sniedz apmeklētājiem iespēju atteikties no viņu datu vākšanas un izmantošanas pakalpojumā Google Analytics. Lai iegūtu papildinformāciju par Google konfidencialitātes praksi, lūdzu, apmeklējiet Google konfidencialitātes noteikumu tīmekļa lapu: https://policies.google.com/privacy?hl=en „Facebook” Facebook atkārtotā mārketinga pakalpojumu nodrošina Facebook Inc. Uzziniet vairāk par interešu reklāmām no Facebook, apmeklējot šo lapu: https://www.facebook.com/help/164968693837950 Ja vēlaties atteikties no Facebook interešu reklāmām, izpildiet šos Facebook norādījumus: https://www.facebook.com/help/568137493302217 Facebook ievēro Digitālās reklāmas alianses izstrādātos tiešsaistes biheiviorālās reklāmas pašregulācijas principus. Varat arī atteikties no Facebook un citiem iesaistītajiem uzņēmumiem, izmantojot Digitālās reklāmas aliansi ASV http://www.aboutads.info/choices/, Kanādas digitālās reklāmas alianse Kanādā http://youradchoices.ca/ vai Eiropas Interaktīvās digitālās reklāmas alianse Eiropā http://www.youronlinechoices.eu/ vai atteikties, izmantojot mobilās ierīces iestatījumus. Lai iegūtu papildinformāciju par Facebook privātuma praksi, apmeklējiet Facebook datu politikas lapu: https://www.facebook.com/privacy/explanation

GDPR privātums

Personas datu apstrādes tiesiskais pamats saskaņā ar GDPR

Mēs varam apstrādāt personas datus saskaņā ar šādiem nosacījumiem:
 • Piekrišana: Jūs esat devis piekrišanu Personas datu apstrādei vienam vai vairākiem konkrētiem mērķiem.
 • Līgumu izpilde: Personas datu sniegšana ir nepieciešama, lai noslēgtu ar Jums līgumu un/vai izpildītu jebkādas pirmslīguma saistības.
 • Juridiskie pienākumi: Personas datu apstrāde ir nepieciešama, lai izpildītu juridiskos pienākumus, kas attiecas uz Sabiedrību.
 • Būtiskas intereses: Personas datu apstrāde ir nepieciešama, lai aizsargātu Jūsu vai citas fiziskas personas būtiskas intereses.
 • Sabiedrības intereses: Personas datu apstrāde ir saistīta ar uzdevumu, kas tiek veikts, ņemot vērā sabiedrības intereses vai īstenojot Sabiedrībai piešķirtās amata pilnvaras.
 • Likumīgās intereses: Personas datu apstrāde ir nepieciešama Sabiedrības leģitīmo interešu sasniegšanai.
Jebkurā gadījumā Sabiedrība ar prieku palīdzēs noskaidrot, kāds konkrētais tiesiskais pamats attiecas uz datu apstrādi, jo īpaši, vai Personas datu sniegšana ir juridiska, līgumiska vai līgumiska prasība.

Jūsu tiesības saskaņā ar GDPR

Uzņēmums apņemas ievērot Jūsu personas datu konfidencialitāti un garantēt, ka Jūs varēsiet īstenot savas tiesības. Saskaņā ar šo Privātuma politiku un likumu, ja atrodaties Eiropas Savienībā, jums ir tiesības:
 • Pieprasīt piekļuvi saviem personas datiem. Tiesības piekļūt, atjaunināt vai dzēst informāciju, ko mēs glabājam par You.onal Data. Kad vien iespējams, varat piekļūt saviem personas datiem, tos atjaunināt vai pieprasīt to dzēšanu tieši sava konta iestatījumos. Ja nevarat veikt šīs darbības pats, sazinieties ar mums, un mēs jums palīdzēsim. Tas arī sniedz jums iespēju iegūt mūsu rīcībā esošo personas datu kopiju.
 • Pieprasīt mūsu rīcībā esošo personas datu labošanu par jums.Jums ir tiesības pieprasīt, lai tiktu labota visa mūsu rīcībā esošā nepilnīgā vai neprecīzā informācija par jums.
 • Iebildums Jūsu personas datu apstrādei. Šīs tiesības pastāv, ja mēs paļaujamies uz likumīgām interesēm kā apstrādes tiesisko pamatu un jūsu konkrētajā situācijā vēlaties iebilst pret to, ka mēs apstrādājam jūsu personas datus, pamatojoties uz to. Jums ir arī tiesības iebilst, ja mēs apstrādājam jūsu personas datus tiešā mārketinga nolūkos.
 • Pieprasīt dzēst savus personas datus. Jums ir tiesības lūgt mūs dzēst vai noņemt jūsu personas datus, ja mums nav pamatota iemesla turpināt to apstrādi.
 • Pieprasījums pārsūtīt savus personas datus. Mēs nodrošināsim jums vai jūsu izvēlētai trešajai pusei jūsu personas datus strukturētā, plaši izmantotā, mašīnlasāmā formātā. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šīs tiesības attiecas tikai uz automatizētu informāciju, kuras izmantošanai jūs sākotnēji esat devis piekrišanu vai ja mēs esam izmantojuši šo informāciju, lai noslēgtu ar jums līgumu.
 • Jūsu piekrišanas atsaukšana. Jums ir tiesības atsaukt savu piekrišanu personas datu izmantošanai. Ja atsauksiet savu piekrišanu, mēs nevarēsim nodrošināt jums iespēju izmantot noteiktas specifiskas Pakalpojuma funkcijas.

Īstenojot savas GDPR datu aizsardzības tiesības

Jūs varat izmantot savas piekļuves, labošanas, atcelšanas un iebildumu tiesības, sazinoties ar mums. Lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs varam lūgt jūs apstiprināt savu identitāti pirms atbildes sniegšanas uz šādiem pieprasījumiem. Ja jūs iesniedzat pieprasījumu, mēs centīsimies jums atbildēt pēc iespējas ātrāk. Jums ir tiesības iesniegt sūdzību Datu aizsardzības iestādei par jūsu personas datu vākšanu un izmantošanu. Lai iegūtu papildinformāciju, ja atrodaties Eiropas Ekonomikas zonā (EEZ), lūdzu, sazinieties ar vietējo EEZ datu aizsardzības iestādi.

Facebook fanu lapa

Facebook fanu lapas datu kontrolieris

Uzņēmums ir jūsu personas datu pārzinis, kas iegūts, izmantojot pakalpojumu. Kā Facebook fanu lapa(https://www.facebook.com/dentalpluss/) operators, Sabiedrība un sociālā tīkla Facebook operators ir Kopējie pārziņi. Uzņēmums ir noslēdzis līgumus ar Facebook, kas cita starpā nosaka Facebook fanu lapas lietošanas noteikumus. Šie noteikumi lielā mērā ir balstīti uz Facebook pakalpojumu sniegšanas noteikumiem: https://www.facebook.com/terms.php Lai iegūtu papildinformāciju par to, kā Facebook apstrādā personas datus, lūdzu, apmeklējiet Facebook privātuma politikas lapu https://www.facebook.com/policy.php vai sazinieties ar Facebook tiešsaistē vai pa e-pastu. pa pastu: „Facebook, Inc.“, ATTN, „Privacy Operations“, 1601 Willow Road, Menlo Park, CA 94025, Savienotās Valstis.

„Facebook“ atziņas

Mēs izmantojam Facebook Insights funkciju, izmantojot Facebook fanu lapu un pamatojoties uz GDPR, lai iegūtu anonīmus statistikas datus par saviem lietotājiem. Šim nolūkam Facebook ievieto sīkfailu tā lietotāja ierīcē, kurš apmeklē mūsu Facebook fanu lapu. Katram sīkfailam ir unikāls identifikācijas kods, un tas ir aktīvs divus gadus, ja vien tas netiek dzēsts pirms šī perioda beigām. Facebook saņem, reģistrē un apstrādā sīkdatnē saglabāto informāciju, jo īpaši, kad lietotājs apmeklē Facebook vietnes, citu Facebook fanu lapu dalībnieku nodrošinātās vietnes un citu uzņēmumu vietnes, kas izmanto Facebook pakalpojumus. Lai iegūtu papildinformāciju par Facebook privātuma praksi, apmeklējiet Facebook privātuma politikas lapu šeit: https://www.facebook.com/full_data_use_policy

Bērnu privātums

Mūsu pakalpojums nav pieejams personām, kas jaunākas par 13 gadiem. Mēs apzināti neievācam personu identificējošu informāciju no personām, kas jaunākas par 13 gadiem. Ja esat vecāks vai aizbildnis un zināt, ka jūsu bērns mums ir sniedzis personas datus, lūdzu, sazinieties ar mums. Ja mēs uzzināsim, ka esam apkopojuši personas datus no jebkuras personas, kas ir jaunāka par 13 gadiem, nepārbaudot vecāku piekrišanu, mēs veiksim pasākumus, lai noņemtu šo informāciju no saviem serveriem.

Mēs varam arī ierobežot to, kā mēs apkopojam, izmantojam un glabājam informāciju par lietotājiem vecumā no 13 līdz 18 gadiem. Dažos gadījumos tas nozīmē, ka mēs nevarēsim šiem lietotājiem nodrošināt noteiktas Pakalpojuma funkcijas.

Ja mums ir jāpaļaujas uz piekrišanu kā juridisku pamatu jūsu informācijas apstrādei un jūsu valstī ir nepieciešama vecāku piekrišana, mēs varam lūgt jūsu vecāku piekrišanu pirms šīs informācijas vākšanas un izmantošanas.

Saites uz citām vietnēm

Mūsu vietnē var būt saites uz citām tīmekļa vietnēm, kas mums nepieder. Ja noklikšķināsit uz trešās puses saites, jūs tiksit novirzīts uz šīs trešās puses vietni. Mēs ļoti iesakām pārskatīt katras apmeklētās vietnes Privātuma politiku.

Mēs nekontrolējam un neuzņemamies atbildību par trešo pušu vietņu vai pakalpojumu saturu, privātuma politikām vai praksi.

Izmaiņas šajā Privātuma politikā

Mēs laiku pa laikam varam atjaunināt savu Privātuma politiku. Mēs jūs informēsim par jebkādām izmaiņām, šajā lapā ievietojot jaunu Privātuma politiku.

Mēs jūs informēsim pa e-pastu. pa pastu un/vai skaidru paziņojumu mūsu vietnē pirms izmaiņu stāšanās spēkā, un mēs atjaunināsim datumu “Pēdējā atjaunināšana” šīs Privātuma politikas augšdaļā.

Jums ir ieteicams periodiski pārskatīt šo Privātuma politiku, lai konstatētu jebkādas izmaiņas. Izmaiņas šajā Privātuma politikā stājas spēkā pēc ievietošanas šajā lapā.

Sazinies ar mums

Ja jums ir kādi jautājumi par šo Privātuma politiku, varat sazināties ar mums:
pa pastu: pluss22@inbox.lv
Pa tālruni: +371 6728 6574