Timoteja iela 1a, Riga
Vairāk nekā 20 gadus kopā ar jums!

Sīkdatņu politika

Sīkdatņu Politika

Pēdējo reizi atjaunināts: 2021 10. aprīlis Šī sīkdatņu politika izskaidro, kas ir sīkfaili un kā mēs tos izmantojam. Jums vajadzētu izlasīt šo politiku, lai saprastu, kādus sīkfailus mēs izmantojam vai kādu informāciju mēs ievācam, izmantojot sīkfailus, un kā šī informācija tiek izmantota. Sīkfaili parasti nesatur nekādu informāciju, kas personīgi identificētu lietotāju, taču mūsu glabātā personas informācija par jums var būt saistīta ar informāciju, kas tiek glabāta sīkfailos un iegūta no sīkdatnēm. Lai uzzinātu vairāk par to, kā mēs izmantojam, uzglabājam un uzturam jūsu personas datus, lūdzu, izlasiet mūsu Privātuma politiku. Mēs neglabājam konfidenciālu personas informāciju, piemēram, e-pasta adreses, kontu paroles u.c. mūsu izmantotajās sīkdatnēs.

Interpretācija un definīcijas

Paskaidrojums

Lielajiem vārdiem rakstītiem vārdiem ir šajos Noteikumos noteiktā nozīme. Šīm definīcijām ir viena un tā pati nozīme neatkarīgi no tā, vai tās ir dotas vienskaitļa vai daudzskaitļa formā.

Definīcijas

Šīs sīkdatņu politikas mērķiem:
  • Stingrs(šajā sīkdatņu politikā saukta par “Uzņēmums”, “Mēs”, “Mums” vai “Mūsu”) attiecas uz I. Kniukštienės zobārstniecības klīniku, Telšiau str. 21-3, LT-90162 Plunge.
  • Tu ir fiziska persona, kas piekļūst Vietnei vai to izmanto, vai uzņēmums vai jebkura juridiska persona, kuras vārdā šī persona piekļūst Vietnei vai izmanto to.
  • Sīkdatnes ir mazi faili, ko jūsu datorā, mobilajā ierīcē vai jebkurā citā ierīcē ievieto vietne un kas satur detalizētu informāciju par jūsu pārlūkošanas vēsturi šajā vietnē.
  • Tīmekļa vietne reiškia dentalpluss.lv, pieejams no https://dentalpluss.lv/.

Sīkdatņu izmantošana

Izmantoto sīkfailu veids

Sīkfaili var būt “pastāvīgi” vai “sesijas” sīkfaili. Pastāvīgie sīkfaili paliek jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs izrakstāties, un sesijas sīkfaili tiek dzēsti, tiklīdz aizverat tīmekļa pārlūkprogrammu. Mēs izmantojam gan sesijas, gan pastāvīgās sīkdatnes šādiem nolūkiem:

Nepieciešamie/būtiski sīkfaili

Veids: sesijas sīkfaili Administrators: Mēs Mērķis: Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas, lai nodrošinātu jūs ar vietnē pieejamos pakalpojumus un ļautu jums izmantot dažas no tās funkcijām. Tie palīdz autentificēt lietotājus un novērst lietotāju kontu krāpniecisku izmantošanu. Bez šīm sīkdatnēm nevarēs nodrošināt jūsu pieprasītos pakalpojumus, un mēs izmantojam šīs sīkdatnes tikai šo pakalpojumu sniegšanai.

Sīkfailu politika/paziņojumu sīkfaili

Veids: Pastāvīgie sīkfaili Administrators: Mēs Mērķis: šīs sīkdatnes nosaka, vai lietotāji ir piekrituši sīkdatņu izmantošanai vietnē.

Funkcionalitātes sīkfaili

Veids: Pastāvīgie sīkfaili Administrators: Mēs Mērķis: šīs sīkdatnes ļauj mums atcerēties jūsu izvēles, kad izmantojat vietni, piemēram, atcerēties jūsu pieteikšanās datus vai izvēlēties valodu. Šo sīkfailu mērķis ir sniegt jums personiskāku pieredzi un izvairīties no atkārtotas iestatījumu ievadīšanas katru reizi, kad sākat lietot vietni.

Izsekošanas un veiktspējas sīkfaili

Veids: Pastāvīgie sīkfaili Administrators: trešās puses Mērķis: šīs sīkdatnes tiek izmantotas, lai izsekotu vietnes trafiku un informāciju par lietotāju izmantošanu. Ar šo sīkfailu palīdzību savāktā informācija var tieši vai netieši identificēt jūs kā atsevišķu apmeklētāju. Tas ir tāpēc, ka savāktā informācija parasti ir saistīta ar aizstājvārdu, kas saistīts ar ierīci, kuru izmantojat, lai piekļūtu vietnei. Mēs varam arī izmantot šīs sīkdatnes, lai pārbaudītu jaunas tīmekļa vietnes reklāmas, lapas, funkcijas vai jaunas funkcijas un redzētu, kā mūsu lietotāji uz tām reaģē.

Mērķauditorijas atlases un reklamēšanas sīkfaili

Veids: Pastāvīgie sīkfaili Administrators: trešās puses Mērķis: šīs sīkdatnes uzrauga jūsu pārlūkošanas paradumus, lai mēs varētu atlasīt reklāmas, kas varētu jūs interesēt. Šīs sīkdatnes izmanto informāciju par jūsu pārlūkošanas vēsturi, lai grupētu jūs ar citiem lietotājiem, kuriem ir līdzīgas intereses. Pamatojoties uz šo informāciju un ar mūsu atļauju, trešo pušu reklāmdevēji var iestatīt sīkfailus, lai rādītu reklāmas, kuras, mūsuprāt, varētu jūs interesēt, kad apmeklējat trešo pušu vietnes.

Sociālo mediju sīkfaili

Veids: Pastāvīgie sīkfaili Administrators: trešās puses Mērķis: Papildus mūsu pašu sīkfailiem mēs varam izmantot arī dažādus trešo pušu sīkfailus, lai apkopotu vietnes lietošanas statistiku, rādītu reklāmas vietnē un caur to utt. Šīs sīkdatnes var tikt izmantotas, kad kopīgojat informāciju sociālo mediju vietnēs, piemēram, Facebook, Instagram, Twitter vai Google+.

Jūsu izvēle par sīkfailiem

Ja vēlaties novērst sīkdatņu izmantošanu vietnē, vispirms savā pārlūkprogrammā ir jāatspējo sīkdatņu izmantošana un pēc tam jāizdzēš ar šo vietni saistītās sīkdatnes, kas saglabātas jūsu pārlūkprogrammā. Jūs jebkurā laikā varat iestatīt opciju neizmantot sīkfailus. Ja jūs nepieņemat mūsu sīkfailus, vietnes izmantošanas laikā var rasties neērtības un dažas funkcijas var nedarboties pareizi. Ja vēlaties dzēst sīkfailus vai uzdot savai tīmekļa pārlūkprogrammai dzēst vai noraidīt sīkfailus, lūdzu, apmeklējiet savas tīmekļa pārlūkprogrammas palīdzības lapas.
  • Ja jums ir pārlūkprogramma Chrome, apmeklējiet šo Google lapu: https://support.google.com/accounts/answer/32050
  • Ja jums ir Internet Explorer tīmekļa pārlūkprogramma, apmeklējiet šo Microsoft lapu: http://support.microsoft.com/kb/278835
  • Ja jums ir pārlūkprogramma Firefox, apmeklējiet šo Mozilla lapu: https://support.mozilla.org/en-US/kb/delete-cookies-remove-info-websites-stored
  • Ja jums ir tīmekļa pārlūkprogramma Safari, apmeklējiet šo Apple lapu: https://support.apple.com/guide/safari/manage-cookies-and-website-data-sfri11471/mac
Ja jums ir kāda cita tīmekļa pārlūkprogramma, apmeklējiet oficiālās tīmekļa pārlūkprogrammas lapas.

Plašāka informācija par sīkfailiem

Jūs varat uzzināt vairāk par sīkfailiem šādās trešo pušu vietnēs:

Sazinies ar mums

Ja jums ir kādi jautājumi par šo sīkfailu politiku, varat sazināties ar mums:
pa pastu: pluss22@inbox.lv
Telefonu: +371 6728 6574