Timoteja iela 1a, Riga
Vairāk nekā 20 gadus kopā ar jums!

Zobārstniecības klīnika

Piesakiet vizīti mūsu klīnikā un uzdāviniet sev sapņu smaidu.

Labākais cenas un vērtības attiecību

Implantu kampaņa

ATLAIDE!
Viszemākā cena par visaugstāko kvalitāti. Zobu implanti tikai 600 eur.

Mēs esam apņēmušies nodrošināt izcilu zobārstniecības aprūpi par pieņemamām cenām. Ja meklējat rentablus risinājumus trūkstošo zobu ārstēšanai, mūsu augstas kvalitātes zobu implanti ir ideāla izvēle.

Mūsu prasmīgajā zobārstu komandā ir pieredzējuši implantologi, kuri ir veiksmīgi ieviesuši neskaitāmus implantus. Pateicoties viņu pieredzei un precizitātei, jūs varat uzticēties, ka zobu implantācijas procedūra tiks veikta ar vislielāko rūpību, nodrošinot optimālus rezultātus un pacientu apmierinātību.

Mūsu zobārstniecības klīnikā mēs cenšamies nodrošināt tikai visaugstākās kvalitātes zobu implantācijas risinājumus bez slēptām izmaksām vai pārsteigumiem.

Par "Dental Pluss" klīniku

Nepārtraukta tiekšanās pēc augstākās kvalitātes aprūpes

"Dental Pluss" klīnikas mērķis ir izcila kvalitāte, ko apliecina ne tikai vārdi, bet arī katra mūsu pacienta uzticība! Mūsu komanda ir gatava darīt visu iespējamo, lai jūsu zobi būtu ne tikai veseli un skaisti, bet arī, lai par jūsu vispārējo labsajūtu netiktu aizmirsts.

Saviem pacientiem piedāvājam plašu pakalpojumu klāstu, kura kvalitāti apliecina ārstu pieredze un atbildība, kā arī jaunākās tehnoloģijas. Mutes dobuma higiēna, zobu ārstēšana, balināšana, estētiskā plombēšana, protezēšana, implantācija, ķirurģiskās operācijas – visas šīs procedūras tiek veiktas mūsu zobārstniecības klīnikā, kas atrodas Rīgā. Ārstu sirsnīgā uzmanība un iejūtīgā attieksme neļaus apmaldīties pakalpojumu daudzveidībā, mūsu profesionāļi palīdzēs izvēlēties tos pakalpojumus, kas jums tik tiešām ir nepieciešami.

Palīdzība, ko sniedzam

Mūsu pakalpojumi

Mūsdienīgums un uzticamība

Zobārstniecības klīnika Rīgā

Precīza diagnoze, ārstēšanas metodes izvēle, minimāla iejaukšanās un vēlme maksimāli saglabāt pacienta dabiskos audus ir svarīgākie aspekti, kas garantē, ka mūs sniegtajiem pakalpojumiem var uzticēties, un, ka tie būs ilglaicīgi.

Klīnikas modernais aprīkojums, kvalitatīvie materiāli, jaunākās ārstēšanas metodes un nepārtraukta profesionālā attīstība ļauj mūsu speciālistiem nodrošināt augstākās kvalitātes pakalpojumus un ārstēšanu.

Mūsu speciālisti

Klīnikas ārstu komanda

Mūsu vietā runā

Mūsu darbs

Pirms
Pēc

Estētiskās plombas

Pirms
Pēc

Estētiskās protezēšana

Pirms
Pēc

Protezēšana

Ir pienācis laiks pasmaidīt.

Vienkārši piesakiet vizīti!